Meist

NCS Estonia OÜ on sertifitseerimisettevõte, mis koondab endas pikaajalise kogemusega oma ala spetsialiste. Pakume CE-märgistamise, tarneahela- ja metsamajandamise sertifitseerimisteenust, lisaks pakume koolitusi ja korraldame infopäevi, et tõsta teadlikkust puittoodete sertifitseerimisest ja CE-märgistamisest, tarneahela- ja metsamajandamise nõuetest ning seotud reeglitest. 

Meie tugevuseks on teadmised ja professionaalsus ning valdkonna ettevõtluskeskkonna, ettevõtete vajaduste ja probleemide tundmine. Meid iseloomustab pädev meeskond, sujuv koostöö ja personaalne lähenemine kliendile.

Kujundame ja muudame koos Teiega läbi sertifitseerimisprotsesside Teie organisatsiooni ja meid ümbritsevat keskkonda turvalisemaks, keskkonnasõbralikumaks ja ressursitõhusamaks.

Tarneahela ja metsamajandamise sertifitseerimisteenuste pakkumisel on meie koostööpartneriks rahvusvaheliselt kõrgelt hinnatud ja usaldatud sertifitseerimisasutus Soil Association Certification Limited.

Sertifitseerides oma tarneahela (COC) ja metsamajandamise (FM) süsteemi läbi meie koostöös Soil Association`iga kinnitate ja tagate te oma klientidele ning koostööpartneritele, et Teie ettevõte vastab jätkusuutlikkuse, jälgimise ja käitlemise kõrgeimatele standarditele ning et seda on erapooletult hinnanud ja kinnitanud rahvusvaheliselt tunnustatud audiitorite meeskond.

Rohkem infot Soil Association Certification Ltd. kohta leiate nende kodulehelt https://www.soilassociation.org/certification/forestry/

Võta meiega ühendust!

NCS  Estonia OÜ
Peterburi tee 81
11415 Tallinn, Eesti
+372 508 4318
info@ncsgroup.eu