Puittoodete sertifitseerimine ja CE märgistus

Mis on ehitustoodete regulatsioon ja CE-märgistus?

Ehitustoodete regulatsiooni ja CE-märgistuse eesmärgiks on Euroopa majanduspiirkonnas kauplemisel kõrvaldada liikmesriikide vahelised tehnilised takistused. CE-märgis koos toimivusdeklaratsiooniga sisaldab olulist teavet toote kohta, mis aitab klientidel ja lõpptarbijatel kontrollida toote toimivust ning võrrelda seda teiste toodetega. CE-märgis näitab, et tootja on toodet hinnanud vastavalt kohaldatavatele nõuetele ning see vastab Euroopa Liidu ohutus-, tervise- ja keskkonnareeglitele.

Toote märgistamine CE-märgisega on kohustuslik, kui tootele kehtib harmoniseeritud Euroopa standard (hEN) või Euroopa Tehniline Hinnang (ETA) ja CE-märgis on ainus viis näidata sellise toote või süsteemi vastavust ehitustoodete regulatsioonile.  

NCS Estonia OÜ on Euroopa Liidus kinnitatud kui teavitatud asutus (teavitatud asutuse number 2866) ja omab õigust väljastada vastavat sertifikaati. Teavitatud asutuse kinnitust ja käsitlusala saab kontrollida NANDO andmebaasist.

Sertifitseerimise protsess (ülevaade)

1. Päring. Kui te soovite meie poolset hinnakalkulatsiooni või lisainformatsiooni, palun saatke meile allpool olev päring. Võtame teiega ühendust ja tutvustame edasisi samme.

2. Taotlus ja hinnakalkulatsioon. Meie audiitor võtab teiega ühendust, täpsustab sertifitseerimise käsitlusala ja koostab pakkumise.

3. Leping. Teile tutvustatakse ja saadetakse sertifitseerimisega seotud dokumendid. Peale sertifitseerimisdokumentide allkirjastamist saame alustada sertifitseerimise protsessiga.

4. Audit. Üks meie audiitoritest teostab esmase sertifitseerimise auditi, mis sisaldab teie dokumentatsiooni hindamist, üksuste külastust jm seonduvat vastavalt rakendatavatele standarditele.

5. Sertifikaat. Kui te olete edukalt läbinud sertifitseerimise protsessi väljastatakse teile selle kinnituseks vastav sertifikaat. Teil on õigus hakata oma tooteid turustama ja märgistama CE-märgisega.

Visuaalse tugevussorteerimise kursus - INSTA 142 / BS4978

Toimumisaeg: 18-20.06.2024

Asukoht: Järvamaa Kutsehariduskeskus

 

Koolitused

Lisaks puittoodete sertifitseerimisele pakume me puitmaterjali sorteerimisega seotud koolituskursusi järgmistele standarditele:

  • INSTA 142 – konstruktsioonpuidu visuaalne tugevussorteerimine (C14/C18/C24/C30)
  • BS 4978 – konstruktsioonpuidu visuaalne tugevussorteerimine (C16/C24)
  • BS 5534 – puitroovituse (tiling battens) visuaalne tugevussorteerimine
  • BS 2482 – puittellingute (scaffold boards) visuaalne tugevussorteerimine

Võta meiega ühendust!

NCS  Estonia OÜ
Peterburi tee 81
13816 Tallinn, Eesti
+372 508 4318
info@ncsgroup.eu

NCS  Estonia OÜ
Peterburi tee 81
13816 Tallinn, Eesti
+372 508 4318
info@ncsgroup.eu