NCS-logo

Sertifitseerimine

Miks valida meid oma sertifitseerimise partneriks?

Tarbijad soovivad rohkem kui kunagi varem olla kindlad, et nende poolt kasutatavad puidu- ja pabertooted ei kahjustaks keskkonda ega inimesi ning oleksid kooskõlas ülemaailmselt tunnustatud sotsiaalsete, majanduslike ja keskkonnaalaste standarditega.

Tarneahela sertifitseerimine kinnitab, et puit- ja pabertooted pärinevad sertifitseeritud ja kontrollitud allikatest ning tagab kogu protsessi jälgitavust alates metsast kuni lõpptarbijani.

Kui te tegelete paber või puittoodetega ja soovite oma klientidele ning teistele huvigruppidele näidata, et teie poolt kasutatav materjal on jälgitav, kontrollitav ja pärineb jätkusuutlikult majandatud allikatest vajate te FSC® (Forest Stewardship Council) või PEFC™ (Programme for the Endorsement of Forest Certification) tarneahela sertifikaati.

Sertifitseerimise protsess (ülevaade)

A. Päring

Kui te soovite meie poolset hinnakalkulatsiooni või lisainformatsiooni, palun saatke meile allpool olev päring. Võtame teiega ühendust ja tutvustame edasisi samme.

B. Taotlus ja hinnakalkulatsioon

Meie audiitor võtab teiega ühendust, täpsustab sertifitseerimise käsitlusala ja koostab pakkumise. 

C. Leping 

Teile tutvustatakse ja saadetakse sertifitseerimisega seotud leping(ud). Peale lepingute allkirjastamist saame alustada sertifitseerimise protsessiga. 

D. Audit 

Üks meie audiitoritest teostab esmase sertifitseerimise auditi, mis sisaldab teie dokumentatsiooni hindamist, üksuste külastust jm seonduvat vastavalt tarneahela standarditele. e. Sertifikaat Kui te olete edukalt läbinud sertifitseerimise protsessi väljastatakse teile selle kinnituseks vastav sertifikaat. Lisaks on teil õigus kasutama hakata FSC ja/või PEFC logosid. 

Meil on hea meel Teile pakkuda FSC ja PEFC tarneahela sertifitseerimist eraldi või kombineeritult. Saatke meile oma päring või võtke meiega otse ühendust

 

Kuidas taotleda metsamajandamise sertifikaati?

Miks valida meid oma sertifitseerimise partneriks?

Võta meiega ühendust!

NCS  Estonia OÜ
Peterburi tee 81
13816 Tallinn, Eesti
+372 508 4318
info@ncsgroup.eu