Tarneahela sertifitseerimine

Mis on tarneahela sertifitseerimine?

Tarneahela sertifitseerimine kinnitab, et puit- ja pabertooted pärinevad sertifitseeritud ja kontrollitud allikatest ning tagab kogu protsessi jälgitavust alates metsast kuni lõpptarbijani.

Tarbijad soovivad rohkem kui kunagi varem olla kindlad, et nende poolt kasutatavad puidu- ja pabertooted ei kahjustaks keskkonda ega inimesi ning oleksid kooskõlas ülemaailmselt tunnustatud sotsiaalsete, majanduslike ja keskkonnaalaste standarditega. Kui te tegelete paber või puittoodetega ja soovite oma klientidele ning teistele huvigruppidele näidata, et teie poolt kasutatav materjal on jälgitav, kontrollitav ja pärineb jätkusuutlikult majandatud allikatest vajate te FSC® (Forest Stewardship Council®) või PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification) tarneahela sertifikaati.

Tarneahela sertifikaati saavad taotleda kõik organisatsioonid, kes toodavad, töötlevad või vahendavad sertifitseeritud metsa- ja puidupõhiseid tooteid ning kes soovivad teha antud toodete kohta sertifitseeritud väiteid, kasutada seotud logosid või muid kaubamärke. 

Sertifikaadi saamiseks on vaja …

tarneahela protseduure, koolitatud töötajaid, materjali ostudokumente.

Sertifitseerimise protsess (ülevaade)

1. Päring. Kui te soovite meie poolset hinnakalkulatsiooni või lisainformatsiooni, palun saatke meile allpool olev päring. Võtame teiega ühendust ja tutvustame edasisi samme.

2. Taotlus ja hinnakalkulatsioon. Meie audiitor võtab teiega ühendust, täpsustab sertifitseerimise käsitlusala ja koostab pakkumise.

3. Leping. Teile tutvustatakse ja saadetakse sertifitseerimisega seotud dokumendid. Peale sertifitseerimisdokumentide allkirjastamist saame alustada sertifitseerimise protsessiga.

4. Audit. Üks meie audiitoritest teostab esmase sertifitseerimise auditi, mis sisaldab teie dokumentatsiooni hindamist, üksuste külastust jm seonduvat vastavalt tarneahela standarditele.

5. Sertifikaat. Kui te olete edukalt läbinud sertifitseerimise protsessi väljastatakse teile selle kinnituseks vastav sertifikaat. Lisaks on teil õigus kasutama hakata FSC® ja/või PEFC logosid.

Meil on hea meel teile pakkuda FSC® ja PEFC tarneahela sertifitseerimist eraldi või kombineeritult. Saatke meile oma päring või võtke meiega otse ühendust.

Võta meiega ühendust!

NCS  Estonia OÜ
Peterburi tee 81
13816 Tallinn, Eesti
+372 508 4318
info@ncsgroup.eu

NCS  Estonia OÜ
Peterburi tee 81
13816 Tallinn, Eesti
+372 508 4318
info@ncsgroup.eu